MAGIC OF VIRTUAL WORLD

Autor: Coco Luxy, Gatunek: Poezja, Dodano: 21 stycznia 2019, 20:15:42, Tagi:  Magic Virtual Reality

Magic Virtual Reality

Komentarze (125)

  • masz fajnych przyjaciół papużkę i tego czarno bialego zwierzaka futrzaka :)

  • Papużka z piwa Captian Jack :)

  • Dobra dupa, ale siano w głowie.

  • Grafika nie ma nic wspólnego z dupą(bardzo wąskie postrzeganie), dotyczy tematów w motywie z pewnej magicznej epoki, którą planowałam szerzej przywołać w warstwach filozoficznych. Ale jak widać über borkoś brakuje ci lat świetlnych do głębokiego spojrzenia i sięgnięcia do niezbędnej wiedzy, by zrozumieć co jest istotne,a co nie..

  • fajne pudełko do zabawy.

  • valeriana piłaś coś ?

  • przy mało płynów:) teraz uzupełniam się :) fajna dziewczyna jesteś

  • jakich płynów ?

  • cokolwiek, wodę, piłam przeciery, ale to mało dla mnie:)wypiłam barszczyk, dzisiaj go robiłam, ale już go nie, wypiłam cały garnek.

  • ja alkoholu nie piję, to nie dla mnie, rozumiem, że tak się dopytujecie.:)

  • a próbowałaś kiedyś alkohol skoro piszesz, że nie dla Ciebie ?

  • okazjonalnie napiję się wina i na wakacjach. nie jestem użależniona jak wy, mam inne :)

  • a kto ci powiedział, że "my" jesteśmy uzależnione ?

  • to widać po was jak piszecie, jak strzelasz zdjęcia z piwem:)

  • wal z nami :) nie bądź drentwota :)
    https://www.youtube.com/watch?v=75JjflWKs98




  • jeśli widzisz beduinkę w środku muchomora z psem udającym misia i papugą bez pirata, wiedz że coś się dzieje...


  • valeriana - to tylko wymiana poglądów i reklama Captian Jacka, wchodzi jak wino sandałowe



  • Bin Laden żyje?


  • wirtualnie, może kiedyś się umówimy w Warszawie na coś:)

  • możemy zrobić ustawkę w wawie i zrobić wałek

  • nigdy nigdy -gdzie tu widzisz beduinke ? znasz w ogóle znaczenie tego słowa, czy w próżnię strzeliłaś ?

  • chciała powiedzieć muzułmankę, albo biduleńkę, babuleńkę. beduini mieszkają na saharze:)




  • bez spinki wypinki i napinki.
    nie twórz scenariusza z moimi inicjałami.

  • macie coś do muzułmanek ?

  • Dziewczynko, nazywasz ten wybroczyn, że ma cokolwiek wspólnego z filozofią, nie pogrążaj się. Z sianem zamiast mózgu i w butach to, a i owszem.

  • Nie zagłębiam się w twoje jarmarczne płyciny, ale muszę brać pod uwagę też takie opinie, jak twoja über borkoś. Masa jest masa i każda uwaga cenna dla profilowania emocjonalnego wyrazu. Jednak alfabet dobrze poznać i nie być pochopnym w cieniu jałowca.

  • Polki są dla Polaków :)

  • Valeria ale dowaliłaś, skąd ty takie hasła bierzesz ?

  • ja już sobie jednego Polaka wybrałam :)

  • borkosiu pokrakosie, co tak ostro. cosia właśnie broni się tymi kropkami przed światem i dzięki nim istnieje i ma się całkiem dobrze. całkiem dobry, sprawdzony, japoński sposób żeby ochronić się przed światem.
    ale w sumie to ziew, nudne są takie rozkminy o symbolach . nuda panie, że
    tak powim, że cytując piosenkarza.
    pijemy dalej, możesz się przyłączyć jak chcesz ?

    muzyka
    https://www.youtube.com/watch?v=vOPlV2QxcXo

  • valeriana - jaki to polak ? znam ? a może Borkoś ?

  • ilonka a ty nie w pracy na nockę ? i co dziś pijesz ?

  • nie mogę już brać nadliczbówek :/ do końca miesiąca druga zmiana.
    piję wino, kupiłam sobie takiego taniego merlota i piję z plastikowego
    kubka, który został nam z jakiejś promocji kawy. lubię te kubeczki.
    a, ciebie co określa ?
    cofam pytanie.
    kończę wino i ide spać.

    ps. wałek, to w języku grypserów z wawy oszustwo, przekręt
    a ustawka to nie spotkanie, tylko zaproszenie do bójki :)
    początkująca grypsiareczko i prawilnianko z woli lub grochowa :)))
    pa dzieci i bawcie się grzecznie, bo pani od matematyki nigdy nie zasypia.

  • Ilonka to zdrówko, lepiej pić z butelki niż z plastiku, szkło to szkło...

    -wałek nie koniecznie znaczy oszustwo, ja znam jako "pobicie" i "wpierdol"

    -słyszałam, że na mieście ćwierkają, że będziesz chapać dzidę i chachać się będą z twojej cegielni :)

  • O, widzę, że przekupki przyszły z pomocą :)

    "broni się tymi kropkami przed światem i dzięki nim istnieje i ma się całkiem dobrze. całkiem dobry, sprawdzony, japoński sposób żeby ochronić się przed światem". 

    Otóż to, otóż to, klaun i jego aberracje bronią się przed światem, to jest dobry, adekwatny tytuł :)

  • Później cośiu,ale doczekasz się kawalerze, oj doczekasz
    za dużo seriali oglądasz
    ....
    Pokrakosiu,ziewwee. Idź i napisz jakąś bzdurcie o świecie i dostojnikach.

  • Nuda coraz większą pokolenia nudziarzy internetowych . Borkoś ,a zauważyłeś że coś ma w poprzek :)

  • Ilońcia, daj znać kiedy rozpoczynamy twój trening na mojego lokaja. Widzę, że nie możesz się już doczekać :)

  • Hahaha:)
    Porzucając świat internetu
    Odradzasz się w świecie jakim jest... Opole:)))

  • Ładne, malarskie :)

  • Przeciwko nudzie nawet Bogowie walczą bezskutecznie.

  • über borkoś - nie mam czasu na pierdoły, więc szanuj mój czas... wróć do swoich wrzutek bez żadnego przesłania i drogi edukacyjnej dla przyszłych poetów na Liternecie haha :)


  • Бёяєlє -dobry komentarz w dobrym guście :) (tylko gdzie Ty tu malarstwo widzisz )

  • Widzisz dziewczynko jak reagujesz na jeden kamyczek rzucony w to twoje od czapki dziadostwo. :) Idę już, bo sadystą nie jestem nie będę pastwił się, bo jeszcze więcej kompleksów się nabawisz.

  • kindybał między oczy i nauczę cię szacunku do cegielni haha :) dawaj dalej bo beka po całości, grypserką możemy pogadać no jesteś chyba maczetą ciosany hihi :)

  • no i spindolił haha :)

    • julka d
    • 22 stycznia 2019, 17:10:30

    znam tę papugę :D

  • julka -wiem, że znasz :) ale cicho sza :)

    • julka d
    • 22 stycznia 2019, 17:13:30

    ok:)

  • a tą papugę Julka znasz ?

    https://pliki.portalspozywczy.pl/i/09/43/19/094319_r0_940.jpg

    :)

  • wszystko chowasz w tajemnicy:)

  • valeriana -nie jestem tak wylewna jak ty, widzisz faceta to od razu majtki w dół ? to jakaś trauma z dzieciństwa ?

  • tylko z wybrankiem, bo wyczekuje.

  • na kogo wyczekujesz >?<

    • julka d
    • 22 stycznia 2019, 17:49:15

    teraz już znam :D

  • julka -polecam to piwko :)

  • mnie się tylko piotr podobał, także wyczekuje na niego.

  • valeriana -ty masz smutne życie, i masz niezłe urojenia

  • to nie pytaj.

  • to idź stąd, wrzuć sobie jakieś wierszydło i tam sobie komentuj o wirtualnych kochankach

  • tylko na to mnie stać.

  • wiem że tylko na to

  • to moja wina.

  • uzupełnij płyny

  • już

  • teraz wciągnij

  • ale szybko wciągaj

  • bo nie mam czasu na pierdoły

  • Marilyn Monroe kontra wampiry

  • Krew na kocim gardle





  • za dużo muchomora xD


  • muchomor dobra rzecz, na miłość i dobre życie

  • Kawalątek.




  • no, to kochajcie się Dzieci Muchomora.

  • Łaknąć krwi z powietrza

  • Na strychu wśród kurzu i szmat , wyhodowałam demona zła

  • Będę rzygać ostrymi jak kurwa pszczołami

  • Ślinotok pędzących bizonów

  • Łyk ciepłego moczu dzikiej świni

  • Arystokracja Internetu kobieto !



  • rzygać pszczołami!
    to jest dobre!
    rzygać pszczołami...
    kurde, ale mi się podoba, kradnę!

  • kradnij kradnij...




  • tylko, że to było już w jakimś horrorze...

    rzygać ostrymi pszczołami, chyba nie było wzmianki w literaturze, to ukradnę, pewnie nie wykorzystam, trudno.

  • na piśmie tego nie było , więc możesz używać do bólu

  • napisz na tej bazie wiersz




  • w kolejnym (nie)życiu.


  • przecież zabawa słowem nie boli



  • jestem pusta, jak prezeewatywa impotenta.
    Null.
    Empty.
    Zero.
    nawet nie mogę sklecić pseudolimeryku, coś zaczęłam, 3 wersy, ale zakończenia brak.

    Może ktoś napisze?
    ...



  • ja mogę napisać
    pamiętaj o rymach aabba i o równej liczbie sylab

  • pewna gnida z portalu liternet
    chciała rzygać pszczołami w internet
    niestety bardzo słabo rzygała
    bo dużą zgagę niestety miała
    i został jej tylko na sranie karnet




  • muchomor, nooooo!!!!
    Tylko nie gnidy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    W każdym wersie musi być jednakowa ilość sylab?????
    Kurczę, to dlatego miałam źle?
    Ale wzorowałam się na innych.
    W dupę jeża! No!



    • julka d
    • 23 stycznia 2019, 11:31:09

    nie powinna być jednakowa :)

    tak na szybko:

    pewna nigdy z portalu liternet
    rzygać pszczołami chciała w internet
    lecz zamiast pszczół
    os miała rój
    został jej tylko na sranie karnet

    próbowałam ostatni wers zastąpić, ale przy tym własnie inne wypadają blado..

    • julka d
    • 23 stycznia 2019, 11:35:07

    albo:


    pewna nigdy z liternet portalu
    rzygać pszczołami chciała w realu
    lecz zamiast pszczół
    os miała rój
    jej do rzygania zabrakło zapału

    • julka d
    • 23 stycznia 2019, 11:36:46

    pewna nigdy z liternet portalu
    rzygać pszczołami chciała w realu
    lecz zamiast pszczół
    os miała rój
    nie rzygam - nie ma za to medalu //

    • julka d
    • 23 stycznia 2019, 11:38:15

    // poszła posłuchać death metalu

    • julka d
    • 23 stycznia 2019, 11:40:49

    pewna nigdy z portalu liternet
    rzygać pszczołami chciała w internet
    lecz zamiast pszczół
    os miała rój
    w dupę świerszczowi karnet na sranie

    to tyle :)

    • julka d
    • 23 stycznia 2019, 11:42:04

    w dupę świerszczowi na sranie karnet - oczywiście!

  • dobra, proponuje limeryki wrzucić w osobny wątek, bo tu nie miejsce na wyziew twórczy :)

    • julka d
    • 23 stycznia 2019, 12:48:18

    wieczorem będę, teraz nie mogę, wrzuć jak masz czas:)



  • julka! i jeszcze osy! Ale Super! senkjó :)

    muchor nie łómie pisać limeryków, hihihi

    :)


  • nigdy - tak nie umiem haha :) limeryk ma pięć wersów o ustalonej liczbie sylab akcentowanych, odpowiednio 1,2 i 5 wers i odpowiednio 3,4 wers

  • Koszmar rozszarpanej gardzieli

  • Zapach krwi zarżniętej świni

  • Ślinotok pędzących bizonów

  • Zrzygane Walentynkowe noce




  • Za tży tygodnje Valentynki

    Zhejtuj rodzinę umrzyj w Walenntynki
    Nieh guwniażom nie będzie tak radośnie xD




  • Muchomor pisaj wierszyk na walentynki.

  • nigdy a ty nic nie potrafisz zrobić ? o wszystko musisz żebrać ?

    • julka d
    • 23 stycznia 2019, 18:50:34

    do walentynkowych nocy pasuje wszystko:

    zapach walentynkowych nocy
    ślinotok walentynkowych nocy
    koszmar walentynkowych nocy

    :)

    • julka d
    • 23 stycznia 2019, 18:53:30

    i tym optymistycznym

    spadam, jestem przemarznięta i głodna.

    bawcie się dobrze:)




  • żebrać?
    puknij sie w głowę o kant stołu, półmózgu.


  • skoro jestem półmózgiem to co tu jeszcze robisz? nie mam czasu na na bezproduktywną konwersacje z kimś o niepewnym ilorazie inteligencji




  • to WOLNY PORTAL, więc mogę sobie pisać u kogo chcę, i co chcę.
    niepewne to ty jesteś muchomorze.


  • oczywiście że wolny portal, i możesz pisać co chcesz, ale mnie to naprawdę nie interesuje co ty masz do powiedzenia, po prostu nie ta liga ... jak się już komentatorsko wypróżniłaś to się przenieś gdzie indziej, bo tu poklasku dla swoich mało ogarniętych komentarzy nie znajdziesz... zrozumiałaś czy w cegielnie dołożyć?





  • dołóż sobie klepke do mózgu.
    żulu.


  • już lepiej ? czy jeszcze pogłaskać po tej pustej główce ?




  • nie, nie lepiej.
    chybiony muchomorze.


  • COCAINE LIL AND MORPHINE SUE !!!

  • Borderline personality disorder (BPD) !!!

  • PROBLEMS REPRESENTING AND MAINTAINING GOALS !!!

  • Kto sprawia problemy zostanie doceniony !

  • Bardzo doceniony !

  • Już wkrótce !

  • Dziś nie mam czasu !

  • Ale potem się pomyśli !